FIREFLY Niksic
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

FIREFLY Niksic

Best rental cars in Niksic, Juodkalnija. No hidden charges. Free cancellation

FIREFLY Niksic

FIREFLY automobilių nuoma Niksic

FIREFLY Niksic
FIREFLY
FIREFLY
8
/10
Labai gerai
8
/10
Bendra piniginė vertė
8.5
/10
Švari
7.7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 25+ klientų atsiliepimais

Niksic automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Firefly in Niksic buvo įvertinta 25+ klientų 8/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Firefly Niksic yra Fiat PandaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 72,67 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Juodkalnija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Firefly Niksic pristatomas Fiat Panda72,67 dol. dienai.

  SurPrice Car Rentals yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Niksic, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SurPrice Car Rentals yra Skoda RapidKompaktinė automobilių nuomos klasės už 44,75 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Juodkalnija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš SurPrice Car Rentals Niksic yra Hyundai i2058,48 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Dacia Sandero. Jo kaina prasideda nuo 48,49 dol. dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 3.9/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Niksic yra Fiat PandaGoldcar. Jo kaina tik tai 9,60 dol. dienai. Goldcar buvo įvertintas 25+ klientų vidutiniu 7.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie FIREFLY Niksic

FIREFLY
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Firefly
Adresas: Tivat Airport
Telefonas: +38268882200
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 8/10, tai yra Labai gerai

FIREFLY automobilių nuomos kainos Tivat Oro Uostas (TIV)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Firefly
Firefly
nuo 73 dol.
Goldcar
Goldcar
nuo 10 dol. nuo 10 dol.
Europcar
Europcar
nuo 14 dol. nuo 15 dol. nuo 65 dol. nuo 49 dol. nuo 54 dol. nuo 39 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 11 dol. nuo 11 dol. nuo 236 dol. nuo 55 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 47 dol. nuo 48 dol. nuo 246 dol. nuo 156 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 97 dol. nuo 101 dol. nuo 330 dol. nuo 226 dol.
InterRent
InterRent
nuo 81 dol. nuo 84 dol. nuo 143 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 80 dol. nuo 81 dol. nuo 268 dol. nuo 113 dol.
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
nuo 60 dol. nuo 69 dol. nuo 169 dol. nuo 172 dol.
Alamo
Alamo
nuo 72 dol. nuo 34 dol. nuo 236 dol. nuo 100 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 57 dol. nuo 55 dol. nuo 171 dol. nuo 98 dol. nuo 133 dol.
Rhodium
Rhodium
nuo 10 dol. nuo 12 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Niksic. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis FIREFLY