Džipas Auto nuoma Penang
10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Penang

Džipas Auto nuoma Penang

Best rental cars in Penang, Malaizija. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Penang

GREEN MATRIX Penang
GREEN MATRIX
GREEN MATRIX
8.5
/10
Puiku
8.3
/10
Bendra piniginė vertė
8
/10
Švari
8.6
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Penang automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Penang. Pigiausias Džipas automobilis yra Honda HRVEuropcar Penang. Jo kaina prasideda nuo 61,48 dol. dienai.

  Green-Matrix yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Penang, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Green-Matrix yra Perodua VivaMini automobilių nuomos klasės už 26,29 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Malaizija yra Mini, pigiausias automobilis iš Green-Matrix Penang yra Perodua Viva26,29 dol. dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Perodua Viva. Jo kaina prasideda nuo 26,29 dol. dienai iš Green-Matrix, kurio vertinimo vidurkis yra 8.5/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Penang yra Perodua KancilBig-Thumb. Jo kaina tik tai 18,74 dol. dienai. Big-Thumb buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 6.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos Penang Tarptautinis Oro Uostas, 2 Terminalas (PEN)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 27 dol. nuo 21 dol. nuo 51 dol. nuo 61 dol.
Big-Thumb
Big-Thumb
nuo 20 dol. nuo 31 dol. nuo 72 dol. nuo 66 dol. nuo 72 dol.
Avis
Avis
nuo 46 dol. nuo 43 dol. nuo 66 dol. nuo 110 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 36 dol. nuo 40 dol. nuo 67 dol. nuo 131 dol.
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
nuo 24 dol. nuo 24 dol. nuo 50 dol.
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
nuo 36 dol. nuo 64 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 58 dol. nuo 53 dol. nuo 82 dol.
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
nuo 27 dol. nuo 24 dol. nuo 73 dol. nuo 80 dol.
Green-Matrix
Green-Matrix
nuo 26 dol. nuo 29 dol. nuo 56 dol.
Insas-Pacific
Insas-Pacific
nuo 42 dol. nuo 70 dol.
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
nuo 30 dol. nuo 33 dol. nuo 90 dol.
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
nuo 88 dol.
Car-Rental-2-Go
Car-Rental-2-Go
nuo 31 dol. nuo 31 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 51 dol.
Galaxy-Asia-Car-Rental
Galaxy-Asia-Car-Rental
nuo 31 dol. nuo 33 dol. nuo 65 dol.

Džipas automobilių nuomos vietos netoli Penang

Džipas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Džipas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Penang

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Penang. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas