Neturintiems 21 Auto nuoma Langkawi Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Neturintiems 21 Auto nuoma Langkawi Oro Uostas

Best rental cars in Langkawi Oro Uostas (LGK), Malaizija. No hidden charges. Free cancellation

Neturintiems 21 automobilių nuoma Langkawi Oro Uostas

GREEN MATRIX Langkawi Oro Uostas
GREEN MATRIX
GREEN MATRIX
8.7
/10
Puiku
8.6
/10
Bendra piniginė vertė
8.2
/10
Švari
8.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Langkawi Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Green-Matrix yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Langkawi Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Green-Matrix yra Perodua AlzaKompaktinė automobilių nuomos klasės už 27,76 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Malaizija yra Mini, pigiausias automobilis iš Green-Matrix Langkawi Oro Uostas yra Perodua Viva33,30 dol. dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Perodua Viva. Jo kaina prasideda nuo 33,30 dol. dienai iš Green-Matrix, kurio vertinimo vidurkis yra 8.7/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Langkawi Oro Uostas yra Proton PreveEuropcar. Jo kaina tik tai 25,98 dol. dienai. Europcar buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Neturintiems 21 automobilių nuomos kainos Langkawi Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Samavest
Samavest
nuo 28 dol. nuo 30 dol. nuo 40 dol.
Big-Thumb
Big-Thumb
nuo 28 dol. nuo 28 dol. nuo 41 dol.
Europcar
Europcar
nuo 33 dol. nuo 33 dol. nuo 43 dol. nuo 48 dol.
Green-Matrix
Green-Matrix
nuo 33 dol. nuo 35 dol. nuo 52 dol.
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
nuo 40 dol. nuo 43 dol. nuo 120 dol.
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
nuo 33 dol. nuo 71 dol. nuo 59 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 38 dol. nuo 70 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Langkawi Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Neturintiems 21