SIXT Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas

Best rental cars in Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas (KUL), Malaizija. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas

SIXT automobilių nuoma Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas

Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš SIXT Rent A Car in Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas yra Perodua AxiaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 55,66 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas ir iš Mini automobilių nuomos klasės Malaizija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš SIXT Rent A Car Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas yra Toyota Vios80,24 dol. dienai. Pigiausias Mini automobilis iš SIXT Rent A Car Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas pristatomas Perodua Axia55,66 dol. dienai.

  Kasina Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Kasina Rent A Car yra Proton SagaEkonominė automobilių nuomos klasės už 31,90 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas yra Kompaktinė su Kasina Rent A Car kainomis pradedant nuo 49,62 dol. dienai už Toyota Vios.

  Pigiausias Kompaktinė automobilis Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas yra tiekiamas Europcar (Įvertintas 6/10 250+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Toyota Vios kainuojanti 39,08 dol. dienai.

  Pigiausias Mini car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Europcar. Automobilis yra Perodua Myvi, už 43,04 dol. dienai.

  Populiariausias pardavėjas Malaizija yra Green-Matrix (įvertinimo vidurkis 8.4/10 balsavus 500+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas yra Perodua Bezza, kainai prasidedant nuo 57,43 dol. dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Perodua Viva. Jo kaina prasideda nuo 47,30 dol. dienai iš Green-Matrix, kurio vertinimo vidurkis yra 8.4/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas yra Proton SagaHAWK Rent A Car Group. Jo kaina tik tai 20,79 dol. dienai. HAWK Rent A Car Group buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SIXT Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas

SIXT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SIXT Rent A Car
Adresas: Lot No. 14, GF, Block D, Selangor, 64000
Telefonas: +60-387872834
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

SIXT automobilių nuomos kainos Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 30 dol. nuo 33 dol. nuo 60 dol. nuo 103 dol.
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
nuo 21 dol. nuo 27 dol. nuo 85 dol. nuo 80 dol.
Europcar
Europcar
nuo 25 dol. nuo 20 dol. nuo 70 dol. nuo 45 dol. nuo 47 dol.
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
nuo 31 dol. nuo 22 dol. nuo 40 dol.
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
nuo 36 dol. nuo 65 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 57 dol. nuo 53 dol. nuo 81 dol.
Insas-Pacific
Insas-Pacific
nuo 42 dol. nuo 73 dol.
Car-Rental-2-Go
Car-Rental-2-Go
nuo 31 dol. nuo 31 dol.
Galaxy-Asia-Car-Rental
Galaxy-Asia-Car-Rental
nuo 26 dol. nuo 29 dol. nuo 43 dol. nuo 57 dol.
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
nuo 27 dol. nuo 42 dol. nuo 85 dol.
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
nuo 107 dol.
Green-Matrix
Green-Matrix
nuo 30 dol. nuo 34 dol. nuo 96 dol.
SCR Travel & Tour
SCR Travel & Tour
nuo 32 dol. nuo 113 dol. nuo 74 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 53 dol.
Avis
Avis
nuo 47 dol. nuo 43 dol. nuo 66 dol. nuo 110 dol.
Big-Thumb
Big-Thumb
nuo 35 dol. nuo 76 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Kvala Lumpūro Tarptautinis Oro Uostas, 1 Terminalas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT