GREEN MOTION Spoleto
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

GREEN MOTION Spoleto

Best rental cars in Spoleto, Italija. No hidden charges. Free cancellation

GREEN MOTION Spoleto

GREEN MOTION automobilių nuoma Spoleto

GREEN MOTION Spoleto
GREEN MOTION
GREEN MOTION
7
/10
Gerai
6.9
/10
Bendra piniginė vertė
7.5
/10
Švari
6.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6.9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Spoleto automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Green-Motion in Spoleto buvo įvertinta 2000+ klientų 7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Green-Motion Spoleto yra Nissan Leaf ElectricKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 1 636,18 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Italija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Green-Motion Spoleto pristatomas Renault Zoe Electric1 636,18 dol. dienai.

  Ecovia yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Spoleto, vertinimų vidurkis 8/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Ecovia yra Fiat PandaEkonominė automobilių nuomos klasės už 20,56 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Ecovia Spoleto yra Fiat Panda20,56 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 37,06 dol. dienai iš Sicily-By-Car, kurio vertinimo vidurkis yra 8.1/10 remiantis 10000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Spoleto yra Fiat PandaEcovia. Jo kaina tik tai 20,56 dol. dienai. Ecovia buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie GREEN MOTION Spoleto

GREEN MOTION
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Green-Motion
Adresas: Via dell'aeroporto snc, Sant'Egidio, Perugia, 06134
Telefonas: +39 0758749298 / +39 345 01866620
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7/10, tai yra Gerai

GREEN MOTION automobilių nuomos kainos Perudža Oro Uostas (PEG)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Green-Motion
Green-Motion
nuo 1 636 dol. nuo 1 636 dol.
Ecovia
Ecovia
nuo 21 dol. nuo 21 dol. nuo 90 dol.
Europcar
Europcar
nuo 38 dol. nuo 62 dol. nuo 76 dol. nuo 26 dol. nuo 125 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 21 dol. nuo 21 dol. nuo 103 dol. nuo 61 dol. nuo 74 dol. nuo 46 dol. nuo 119 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 57 dol. nuo 22 dol. nuo 146 dol. nuo 177 dol. nuo 33 dol. nuo 76 dol.
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
nuo 36 dol. nuo 37 dol. nuo 77 dol. nuo 37 dol. nuo 77 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 67 dol. nuo 69 dol. nuo 174 dol. nuo 115 dol. nuo 122 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 59 dol. nuo 64 dol. nuo 88 dol.
Optimorent
Optimorent
nuo 23 dol. nuo 24 dol.
Autovia
Autovia
nuo 51 dol. nuo 466 dol. nuo 204 dol. nuo 153 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Spoleto. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis GREEN MOTION