EUROPCAR Scicli
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Scicli

Best rental cars in Scicli, Italija. No hidden charges. Free cancellation

EUROPCAR Scicli

EUROPCAR automobilių nuoma Scicli

EUROPCAR Scicli
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Labai gerai
7.1
/10
Bendra piniginė vertė
8.2
/10
Švari
7.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Scicli automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Scicli, vertinimų vidurkis 7.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Citroen C1Mini automobilių nuomos klasės už 42,02 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Scicli yra Fiat Panda42,87 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Scicli yra Citroen C1Europcar. Jo kaina tik tai 42,02 dol. dienai. Europcar buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie EUROPCAR Scicli

EUROPCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Europcar
Adresas: VIA TEOCRITO, 12/B, RAGUSA, 97100, Sicilia
Telefonas: 39 0932 228678
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 7.5/10, tai yra Labai gerai

EUROPCAR automobilių nuomos kainos Komisas Oro Uostas Vincenzo Magliocco (CIY)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 33 dol. nuo 39 dol.
Maggiore
Maggiore
nuo 17 dol. nuo 17 dol. nuo 158 dol. nuo 101 dol. nuo 32 dol.
Maggiore
Maggiore
nuo 34 dol. nuo 35 dol. nuo 128 dol. nuo 94 dol.
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
nuo 30 dol. nuo 47 dol. nuo 40 dol. nuo 35 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 17 dol. nuo 17 dol. nuo 138 dol. nuo 166 dol. nuo 103 dol. nuo 71 dol. nuo 172 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 18 dol. nuo 18 dol. nuo 212 dol. nuo 167 dol. nuo 97 dol. nuo 51 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 85 dol. nuo 96 dol. nuo 115 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 53 dol. nuo 23 dol.
Dollar
Dollar
nuo 81 dol. nuo 92 dol. nuo 110 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Scicli. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis EUROPCAR