Furgonas Auto nuoma San Giorgio Ionico
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma San Giorgio Ionico

Furgonas Auto nuoma San Giorgio Ionico

Best rental cars in San Giorgio Ionico, Italija. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma San Giorgio Ionico

EUROPCAR San Giorgio Ionico
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Labai gerai
7.1
/10
Bendra piniginė vertė
8.2
/10
Švari
7.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

San Giorgio Ionico automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų San Giorgio Ionico. Pigiausias Furgonas automobilis yra Ford Focus C-MaxHertz Car Hire San Giorgio Ionico. Jo kaina prasideda nuo 51,86 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo San Giorgio Ionico, turėtumėte dairytis Europcar. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.5/10 reitingu. Furgonas automobilis iš Europcar San Giorgio Ionico už mažiausią įmanomą kainą yra Fiat Ducato. Jums kainuos apie 182,59 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu San Giorgio Ionico, vertinimų vidurkis 7.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Citroen C1Mini automobilių nuomos klasės už 44,53 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar San Giorgio Ionico yra Ford Fiesta49,68 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis San Giorgio Ionico yra Fiat PandaHertz Car Hire. Jo kaina tik tai 34,39 dol. dienai. Hertz Car Hire buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Taranto

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 34 dol. nuo 52 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 35 dol. nuo 35 dol. nuo 70 dol. nuo 56 dol.
Europcar
Europcar
nuo 45 dol. nuo 50 dol. nuo 183 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų San Giorgio Ionico. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas