AVIS Reggio Calabria
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Reggio Calabria

Best rental cars in Reggio Calabria, Italija. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Reggio Calabria

AVIS automobilių nuoma Reggio Calabria

AVIS Reggio Calabria
AVIS
AVIS
6.5
/10
Gerai
5.9
/10
Bendra piniginė vertė
7.6
/10
Švari
5.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
5.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Reggio Calabria automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš AVIS Car Rental in Reggio Calabria buvo įvertinta 2000+ klientų 5.7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Reggio Calabria yra Fiat PandaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 14,36 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Italija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš AVIS Car Rental Reggio Calabria pristatomas Fiat Panda14,36 dol. dienai.

  Locauto Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Reggio Calabria, vertinimų vidurkis 8.1/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Locauto Rent A Car yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 11,36 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Locauto Rent A Car Reggio Calabria yra Renault Clio12,78 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 12,77 dol. dienai iš Sicily-By-Car, kurio vertinimo vidurkis yra 7.8/10 remiantis 10000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Reggio Calabria yra Toyota AygoOptimorent. Jo kaina tik tai 11,34 dol. dienai. Optimorent buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Reggio Calabria

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: AVIS Car Rental
Adresas: SS 111 KM 7 E 600, Cannava, 89016
Telefonas: (39) 0966 59813
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 6.5/10, tai yra Gerai

AVIS automobilių nuomos kainos Kalabrijos Redžas Oro Uostas (REG)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 14 dol. nuo 14 dol. nuo 126 dol. nuo 84 dol. nuo 131 dol. nuo 47 dol. nuo 105 dol.
Optimorent
Optimorent
nuo 11 dol. nuo 13 dol.
Ecovia
Ecovia
nuo 11 dol. nuo 13 dol. nuo 147 dol.
Maggiore
Maggiore
nuo 24 dol. nuo 17 dol. nuo 97 dol. nuo 103 dol. nuo 78 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 13 dol. nuo 16 dol. nuo 105 dol. nuo 84 dol. nuo 36 dol.
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
nuo 11 dol. nuo 13 dol. nuo 56 dol. nuo 23 dol.
Locauto Rent A Car
Locauto Rent A Car
nuo 11 dol. nuo 13 dol. nuo 35 dol. nuo 33 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 38 dol. nuo 39 dol. nuo 72 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 16 dol. nuo 16 dol. nuo 23 dol. nuo 106 dol.
Europcar
Europcar
nuo 16 dol. nuo 17 dol. nuo 23 dol. nuo 106 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 18 dol. nuo 51 dol. nuo 85 dol.
Alamo
Alamo
nuo 14 dol. nuo 15 dol. nuo 57 dol.
Autovia
Autovia
nuo 39 dol. nuo 15 dol. nuo 208 dol. nuo 167 dol. nuo 100 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Reggio Calabria. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS