OPTIMORENT Fossano
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

OPTIMORENT Fossano

Best rental cars in Fossano, Italija. No hidden charges. Free cancellation

OPTIMORENT Fossano

OPTIMORENT automobilių nuoma Fossano

OPTIMORENT Fossano
OPTIMORENT
OPTIMORENT
6.9
/10
Gerai
7.1
/10
Bendra piniginė vertė
7.2
/10
Švari
6.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Fossano automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Optimorent in Fossano buvo įvertinta 500+ klientų 6.9/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Optimorent Fossano yra Fiat PandaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 86,89 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Italija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Optimorent Fossano pristatomas Fiat Panda86,89 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Fossano, vertinimų vidurkis 7.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Citroen C1Mini automobilių nuomos klasės už 36,62 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Fossano yra Fiat Panda37,21 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Fossano yra Opel AdamAVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 31,07 dol. dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 6.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie OPTIMORENT Fossano

OPTIMORENT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Optimorent
Adresas: Strada Regionale 20, n. 1, Levaldigi di Savigliano, Cuneo
Telefonas: 0039 011 9715920
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 6.9/10, tai yra Gerai

OPTIMORENT automobilių nuomos kainos Kuneo, Levaldigi Oro Uostas (CUF)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Optimorent
Optimorent
nuo 87 dol. nuo 256 dol.
Ecovia
Ecovia
nuo 122 dol. nuo 66 dol. nuo 221 dol.
Autovia
Autovia
nuo 231 dol. nuo 104 dol. nuo 282 dol. nuo 200 dol. nuo 92 dol.
Target Rent
Target Rent
nuo 88 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Fossano. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis OPTIMORENT