Luxury Auto nuoma Citta Di Castello
10
00
10
00
Luxury Auto nuoma Citta Di Castello

Luxury Auto nuoma Citta Di Castello

Best rental cars in Citta Di Castello, Italija. No hidden charges. Free cancellation

Luxury automobilių nuoma Citta Di Castello

ECOVIA Citta Di Castello
ECOVIA
ECOVIA
7.9
/10
Labai gerai
7.9
/10
Bendra piniginė vertė
7.5
/10
Švari
8.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5000+ klientų atsiliepimais

Citta Di Castello automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Luxury automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Citta Di Castello. Pigiausias Luxury automobilis yra Alfa Romeo GiuliaAVIS Car Rental Citta Di Castello. Jo kaina prasideda nuo 60,90 dol. dienai.

  Ecovia yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Citta Di Castello, vertinimų vidurkis 7.9/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Ecovia yra Fiat PandaEkonominė automobilių nuomos klasės už 19,54 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Ecovia Citta Di Castello yra Fiat Panda19,54 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 23,13 dol. dienai iš Sicily-By-Car, kurio vertinimo vidurkis yra 8.1/10 remiantis 10000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Citta Di Castello yra Toyota AygoBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 12,51 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 10000+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Luxury automobilių nuomos kainos Perudža Oro Uostas (PEG)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 18 dol. nuo 18 dol. nuo 103 dol. nuo 61 dol. nuo 74 dol. nuo 46 dol. nuo 119 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 13 dol. nuo 13 dol. nuo 146 dol. nuo 177 dol. nuo 33 dol. nuo 76 dol.
Europcar
Europcar
nuo 14 dol. nuo 15 dol. nuo 76 dol. nuo 66 dol. nuo 125 dol.
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
nuo 22 dol. nuo 23 dol. nuo 77 dol. nuo 37 dol. nuo 78 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 14 dol. nuo 15 dol. nuo 174 dol. nuo 66 dol. nuo 122 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 59 dol. nuo 64 dol. nuo 88 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 277 dol. nuo 277 dol.
Ecovia
Ecovia
nuo 22 dol. nuo 20 dol. nuo 201 dol.
Optimorent
Optimorent
nuo 18 dol. nuo 18 dol.
Autovia
Autovia
nuo 26 dol. nuo 513 dol. nuo 307 dol. nuo 153 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Citta Di Castello. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Luxury