BUDGET Bressanone
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET Bressanone

Best rental cars in Bressanone, Italija. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Bressanone

BUDGET automobilių nuoma Bressanone

BUDGET Bressanone
BUDGET
BUDGET
6.8
/10
Gerai
6.5
/10
Bendra piniginė vertė
7.8
/10
Švari
6.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
5.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5000+ klientų atsiliepimais

Bressanone automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Budget Car Rental in Bressanone buvo įvertinta 5000+ klientų 6.8/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Bressanone yra Fiat PandaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 47,07 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Italija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Budget Car Rental Bressanone pristatomas Fiat Panda47,07 dol. dienai.

  BuchBinder Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Bressanone, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš BuchBinder Rent A Car yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės už 36,01 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Italija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš BuchBinder Rent A Car Bressanone yra Opel Corsa41,01 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Bressanone yra Chevrolet SparkBuchBinder Rent A Car. Jo kaina tik tai 36,01 dol. dienai. BuchBinder Rent A Car buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 8.2/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BUDGET Bressanone

BUDGET
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Budget Car Rental
Adresas: Via Galvani 1, Bolzano, 39100
Telefonas: 047 1212560
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 6.8/10, tai yra Gerai

BUDGET automobilių nuomos kainos Bolzanas Oro Uostas (BZO)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Winrent
Winrent
nuo 37 dol. nuo 38 dol. nuo 48 dol. nuo 51 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 66 dol. nuo 69 dol. nuo 104 dol.
Europcar
Europcar
nuo 65 dol. nuo 68 dol. nuo 102 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 52 dol. nuo 57 dol. nuo 73 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Bressanone. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET