Neturintiems 25 Auto nuoma Paros Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Neturintiems 25 Auto nuoma Paros Oro Uostas

Best rental cars in Paros Oro Uostas (PAS), Graikija. No hidden charges. Free cancellation

Neturintiems 25 automobilių nuoma Paros Oro Uostas

GRENTALS Paros Oro Uostas
GRENTALS
GRENTALS
8.6
/10
Puiku
8.6
/10
Bendra piniginė vertė
8.4
/10
Švari
8.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.1
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 10+ klientų atsiliepimais

Paros Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Grentals yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Paros Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Grentals yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 15,14 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Paros Oro Uostas yra Ekonominė su Grentals kainomis pradedant nuo 16,75 dol. dienai už Nissan Micra.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Graikija yra Mini, pigiausias automobilis iš Grentals Paros Oro Uostas yra Hyundai i1015,14 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė automobilis Paros Oro Uostas yra tiekiamas Abbycar (Įvertintas 7/10 2000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Suzuki Swift kainuojanti 24,38 dol. dienai.

  Pigiausias Mini car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Abbycar. Automobilis yra Toyota Aygo, už 22,69 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Paros Oro Uostas yra Hyundai i10Grentals. Jo kaina tik tai 15,14 dol. dienai. Grentals buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Neturintiems 25 automobilių nuomos kainos Paros Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Grentals
Grentals
nuo 15 dol. nuo 17 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 29 dol. nuo 33 dol. nuo 80 dol. nuo 109 dol. nuo 80 dol.
Yours-Car-Rental
Yours-Car-Rental
nuo 37 dol. nuo 39 dol. nuo 370 dol. nuo 121 dol. nuo 150 dol.
autoUnion Car Rental
autoUnion Car Rental
nuo 22 dol. nuo 24 dol. nuo 44 dol. nuo 82 dol. nuo 118 dol.
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
nuo 25 dol. nuo 27 dol. nuo 168 dol. nuo 78 dol. nuo 86 dol.
National
National
nuo 28 dol. nuo 31 dol. nuo 253 dol.
Drive-Sa
Drive-Sa
nuo 64 dol. nuo 69 dol.
Europcar
Europcar
nuo 43 dol. nuo 43 dol. nuo 84 dol. nuo 101 dol. nuo 84 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 24 dol. nuo 27 dol. nuo 245 dol.
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 27 dol. nuo 28 dol. nuo 149 dol. nuo 857 dol.
Interrent
Interrent
nuo 41 dol. nuo 44 dol.
Abbycar
Abbycar
nuo 23 dol. nuo 24 dol. nuo 168 dol. nuo 143 dol. nuo 135 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 31 dol. nuo 23 dol. nuo 117 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 36 dol. nuo 39 dol. nuo 252 dol. nuo 93 dol. nuo 118 dol. nuo 91 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 32 dol. nuo 42 dol. nuo 97 dol.
Caldera Car Hire
Caldera Car Hire
nuo 58 dol. nuo 62 dol. nuo 131 dol.
Alamo
Alamo
nuo 25 dol. nuo 28 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Paros Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Neturintiems 25