ADDCAR Ivalo Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ADDCAR Ivalo Oro Uostas

Best rental cars in Ivalo Oro Uostas (IVL), Suomija. No hidden charges. Free cancellation

ADDCAR Ivalo Oro Uostas

ADDCAR automobilių nuoma Ivalo Oro Uostas

ADDCAR Ivalo Oro Uostas
ADDCAR
ADDCAR
8.5
/10
Puiku
9
/10
Bendra piniginė vertė
9.2
/10
Švari
8.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Ivalo Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš addCar in Ivalo Oro Uostas buvo įvertinta 50+ klientų 8.5/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš addCar Ivalo Oro Uostas yra Volkswagen GolfKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 149,95 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Ivalo Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Toyota AurisKompaktinė automobilių nuomos klasės už 42,91 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Ivalo Oro Uostas yra Nissan Micra43,19 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas Hertz Car Hire (Įvertintas 8.5/10 100+ klientų). Automobilis yra Ford Fiesta, už 53,83 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 34,68 dol. dienai iš SIXT Rent A Car, kurio vertinimo vidurkis yra 8.6/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Ivalo Oro Uostas yra Volkswagen PoloSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 34,68 dol. dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ADDCAR Ivalo Oro Uostas

ADDCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: addCar
Adresas: Lentokentantie 290, , INARI
Telefonas: +358400946243.00
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 8.5/10, tai yra Puiku

ADDCAR automobilių nuomos kainos Ivalo Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
addCar
addCar
nuo 203 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 35 dol. nuo 36 dol. nuo 105 dol. nuo 132 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 62 dol. nuo 35 dol. nuo 135 dol. nuo 171 dol. nuo 269 dol. nuo 116 dol. nuo 61 dol.
Europcar
Europcar
nuo 43 dol. nuo 43 dol. nuo 102 dol. nuo 66 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 53 dol. nuo 54 dol. nuo 123 dol. nuo 164 dol. nuo 144 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 60 dol. nuo 249 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 42 dol. nuo 42 dol. nuo 123 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Ivalo Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ADDCAR