ADOBE San Jose Tarptautinis Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ADOBE San Jose Tarptautinis Oro Uostas

Best rental cars in San Jose Tarptautinis Oro Uostas (SJO), Kosta Rika. No hidden charges. Free cancellation

ADOBE San Jose Tarptautinis Oro Uostas

ADOBE automobilių nuoma San Jose Tarptautinis Oro Uostas

San Jose Tarptautinis Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Adobe Rent a Car in San Jose Tarptautinis Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Adobe Rent a Car San Jose Tarptautinis Oro Uostas yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 29,90 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Kosta Rika. Pigiausias Džipas automobilis iš Adobe Rent a Car San Jose Tarptautinis Oro Uostas pristatomas Hyundai Santa Fe33,61 dol. dienai.

  Easy-Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu San Jose Tarptautinis Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 5+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Easy-Car yra Hyundai Grand i10Ekonominė automobilių nuomos klasės už 16,28 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kosta Rika yra Džipas, pigiausias automobilis iš Easy-Car San Jose Tarptautinis Oro Uostas yra Ssangyong Korando18,39 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Suzuki Jimny. Jo kaina prasideda nuo 17,32 dol. dienai iš Dollar Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 6.3/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis San Jose Tarptautinis Oro Uostas yra Suzuki CelerioPayless Car Rental. Jo kaina tik tai 4,40 dol. dienai. Payless Car Rental buvo įvertintas 25+ klientų vidutiniu 6.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ADOBE San Jose Tarptautinis Oro Uostas

ADOBE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Adobe Rent a Car
Adresas: Holiday Inn Express Hotel, 1.4 Km East on Rio Segundo Main Road, San Jose
Telefonas: (506)-2542-4848
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.

ADOBE automobilių nuomos kainos San Jose Tarptautinis Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Adobe Rent a Car
Adobe Rent a Car
nuo 30 dol. nuo 30 dol. nuo 80 dol. nuo 34 dol.
Payless Car Rental
Payless Car Rental
nuo 4 dol. nuo 87 dol. nuo 107 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 10 dol. nuo 145 dol. nuo 131 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 40 dol. nuo 43 dol. nuo 106 dol. nuo 88 dol. nuo 54 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 12 dol. nuo 45 dol. nuo 17 dol.
Easy-Car
Easy-Car
nuo 31 dol. nuo 16 dol. nuo 72 dol. nuo 18 dol.
Payless Car Rental
Payless Car Rental
nuo 9 dol. nuo 40 dol.
International Supplier
International Supplier
nuo 32 dol. nuo 38 dol. nuo 57 dol.
Economy Rent A Car
Economy Rent A Car
nuo 53 dol. nuo 53 dol. nuo 75 dol.
Mex Rent A Car
Mex Rent A Car
nuo 72 dol. nuo 29 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 30 dol. nuo 35 dol. nuo 49 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 23 dol. nuo 29 dol. nuo 121 dol. nuo 57 dol. nuo 37 dol.
Alamo
Alamo
nuo 16 dol. nuo 17 dol. nuo 58 dol. nuo 29 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 28 dol. nuo 32 dol. nuo 54 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 16 dol. nuo 53 dol. nuo 31 dol.
Europcar
Europcar
nuo 38 dol. nuo 46 dol.
Apex
Apex
nuo 25 dol. nuo 33 dol. nuo 43 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų San Jose Tarptautinis Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ADOBE