THRIFTY Liberija
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

THRIFTY Liberija

Best rental cars in Liberija, Kosta Rika. No hidden charges. Free cancellation

THRIFTY Liberija

THRIFTY automobilių nuoma Liberija

Liberija automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Thrifty Car Rental in Liberija buvo įvertinta 10+ klientų 6.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental Liberija yra BYD F0Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 19,26 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Kosta Rika. Pigiausias Džipas automobilis iš Thrifty Car Rental Liberija pristatomas Daihatsu Bego29,12 dol. dienai.

  Easy-Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Liberija, vertinimų vidurkis 8.9/10 remiantis 5+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Easy-Car yra Hyundai Grand i10Ekonominė automobilių nuomos klasės už 19,31 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kosta Rika yra Džipas, pigiausias automobilis iš Easy-Car Liberija yra Daihatsu Bego28,84 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Suzuki Jimny. Jo kaina prasideda nuo 29,12 dol. dienai iš Dollar Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 6.2/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Liberija yra Suzuki CelerioPayless Car Rental. Jo kaina tik tai 1,43 dol. dienai. Payless Car Rental dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie THRIFTY Liberija

THRIFTY
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Thrifty Car Rental
Adresas: Hotel Riu Palace Costa Rica, Hotel guests ONLY
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.

THRIFTY automobilių nuomos kainos Costa Rica Liberia Oro Uostas (LIR)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 19 dol. nuo 20 dol. nuo 102 dol. nuo 61 dol. nuo 29 dol.
Payless Car Rental
Payless Car Rental
nuo 1 dol. nuo 3 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 10 dol. nuo 145 dol. nuo 12 dol.
Payless Car Rental
Payless Car Rental
nuo 18 dol. nuo 22 dol. nuo 22 dol.
Europcar
Europcar
nuo 28 dol. nuo 33 dol.
Alamo
Alamo
nuo 4 dol. nuo 14 dol. nuo 59 dol. nuo 27 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 7 dol. nuo 31 dol. nuo 35 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 26 dol. nuo 57 dol. nuo 44 dol.
Adobe Rent a Car
Adobe Rent a Car
nuo 37 dol. nuo 39 dol. nuo 95 dol. nuo 12 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 22 dol. nuo 61 dol. nuo 29 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 17 dol. nuo 17 dol. nuo 25 dol.
Apex
Apex
nuo 6 dol. nuo 28 dol. nuo 40 dol.
Mex Rent A Car
Mex Rent A Car
nuo 67 dol. nuo 23 dol.
Easy-Car
Easy-Car
nuo 39 dol. nuo 19 dol. nuo 85 dol. nuo 29 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 14 dol. nuo 79 dol. nuo 29 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Liberija. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis THRIFTY