CARHOOD Sydney Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

CARHOOD Sydney Oro Uostas

Best rental cars in Sydney Oro Uostas (SYD), Australija. No hidden charges. Free cancellation

CARHOOD Sydney Oro Uostas

CARHOOD automobilių nuoma Sydney Oro Uostas

CARHOOD Sydney Oro Uostas
CARHOOD
CARHOOD
7.7
/10
Labai gerai
7.8
/10
Bendra piniginė vertė
6.8
/10
Švari
8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Sydney Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Carhood in Sydney Oro Uostas buvo įvertinta 50+ klientų 7.7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Carhood Sydney Oro Uostas yra Toyota Yaris 2004 to 2017Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 21,12 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Sydney Oro Uostas ir iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Carhood Sydney Oro Uostas yra Hyundai Accent23,95 dol. dienai. Pigiausias Džipas automobilis iš Carhood Sydney Oro Uostas pristatomas Ford Kuga 2004 to 201729,81 dol. dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Sydney Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Nissan MicraEkonominė automobilių nuomos klasės už 43,15 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Sydney Oro Uostas yra Kompaktinė su Budget Car Rental kainomis pradedant nuo 44,48 dol. dienai už Hyundai i20.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Sydney Oro Uostas yra Hyundai Tucson54,76 dol. dienai.

  Populiariausias pardavėjas Australija yra East-Coast (įvertinimo vidurkis 6.8/10 balsavus 5000+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Sydney Oro Uostas yra Hyundai Accent, kainai prasidedant nuo 35,55 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 48,68 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 6.8/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Sydney Oro Uostas yra Mitsubishi MirageRed-Spot. Jo kaina tik tai 16,71 dol. dienai. Red-Spot buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 6.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie CARHOOD Sydney Oro Uostas

CARHOOD
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Carhood
Adresas: Off Airport, 39-41 Sir Joseph Banks Street, Botany, 2019, NSW, New South Wales
Telefonas: 1300466663
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 7.7/10, tai yra Labai gerai

CARHOOD automobilių nuomos kainos Sydney Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Carhood
Carhood
nuo 21 dol. nuo 25 dol. nuo 30 dol.
Red-Spot
Red-Spot
nuo 17 dol. nuo 18 dol. nuo 28 dol. nuo 42 dol. nuo 28 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 57 dol. nuo 55 dol. nuo 94 dol. nuo 129 dol. nuo 40 dol.
Europcar
Europcar
nuo 89 dol. nuo 111 dol. nuo 178 dol. nuo 112 dol. nuo 153 dol. nuo 73 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 46 dol. nuo 67 dol. nuo 164 dol. nuo 65 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 34 dol. nuo 70 dol. nuo 30 dol. nuo 132 dol. nuo 81 dol.
Sixt
Sixt
nuo 39 dol. nuo 46 dol. nuo 91 dol.
National
National
nuo 41 dol. nuo 75 dol. nuo 189 dol. nuo 47 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 97 dol. nuo 208 dol. nuo 106 dol.
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
nuo 30 dol. nuo 57 dol. nuo 47 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 39 dol. nuo 41 dol. nuo 58 dol. nuo 98 dol. nuo 56 dol.
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 63 dol. nuo 105 dol. nuo 42 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 19 dol. nuo 40 dol. nuo 93 dol. nuo 49 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 43 dol. nuo 73 dol. nuo 106 dol. nuo 55 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 54 dol. nuo 73 dol. nuo 107 dol. nuo 73 dol.
Alamo
Alamo
nuo 32 dol. nuo 30 dol. nuo 72 dol. nuo 54 dol.
Aerodrive
Aerodrive
nuo 28 dol. nuo 80 dol. nuo 43 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Sydney Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis CARHOOD