KEDDY BY EUROPCAR Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

KEDDY BY EUROPCAR Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams

Best rental cars in Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams (SYD), Australija. No hidden charges. Free cancellation

KEDDY BY EUROPCAR Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams

KEDDY BY EUROPCAR automobilių nuoma Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams

KEDDY BY EUROPCAR Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8.3
/10
Puiku
8.2
/10
Bendra piniginė vertė
8.7
/10
Švari
8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Keddy-By-Europcar in Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams buvo įvertinta 500+ klientų 8.3/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Keddy-By-Europcar Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams yra Hyundai AccentKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 38,88 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Džipas automobilis iš Keddy-By-Europcar Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams pristatomas Mitsubishi ASX43,35 dol. dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Nissan X-TrailDžipas automobilių nuomos klasės už 28,67 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams yra Nissan X-Trail28,67 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 51,61 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 6.8/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams yra Toyota CorollaAerodrive. Jo kaina tik tai 16,18 dol. dienai. Aerodrive buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie KEDDY BY EUROPCAR Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams

KEDDY BY EUROPCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Keddy-By-Europcar
Adresas: TERMINAL BUILDINGS SYDNEY AIRPORT, Sydney - Airport, SYDNEY, 2020, NSW, New South Wales
Telefonas: 61 02 92079400
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 8.3/10, tai yra Puiku

KEDDY BY EUROPCAR automobilių nuomos kainos Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 41 dol. nuo 152 dol. nuo 43 dol.
Red-Spot
Red-Spot
nuo 17 dol. nuo 18 dol. nuo 28 dol. nuo 42 dol. nuo 28 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 41 dol. nuo 52 dol. nuo 212 dol. nuo 62 dol. nuo 122 dol. nuo 60 dol.
Europcar
Europcar
nuo 52 dol. nuo 56 dol. nuo 111 dol. nuo 181 dol. nuo 103 dol. nuo 52 dol.
Alamo
Alamo
nuo 37 dol. nuo 33 dol. nuo 78 dol. nuo 43 dol.
Aerodrive
Aerodrive
nuo 36 dol. nuo 46 dol.
National
National
nuo 41 dol. nuo 47 dol. nuo 98 dol. nuo 46 dol.
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 38 dol. nuo 69 dol. nuo 40 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 32 dol. nuo 50 dol. nuo 48 dol. nuo 78 dol. nuo 66 dol.
Carhood
Carhood
nuo 27 dol. nuo 25 dol. nuo 30 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 40 dol. nuo 45 dol. nuo 130 dol. nuo 44 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 37 dol. nuo 39 dol. nuo 33 dol. nuo 78 dol. nuo 43 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 22 dol. nuo 33 dol. nuo 56 dol. nuo 52 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 33 dol. nuo 37 dol. nuo 72 dol. nuo 29 dol.
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
nuo 113 dol. nuo 50 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 41 dol. nuo 46 dol. nuo 85 dol. nuo 46 dol.
Sixt
Sixt
nuo 30 dol. nuo 43 dol. nuo 84 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Sidnėjaus Oro Uostas Terminalas Vidaus Skrydžiams. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis KEDDY BY EUROPCAR