RED SPOT Launceston Oro Uostas Tasmania
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

RED SPOT Launceston Oro Uostas Tasmania

Best rental cars in Launceston Oro Uostas Tasmania (LST), Australija. No hidden charges. Free cancellation

RED SPOT Launceston Oro Uostas Tasmania

RED SPOT automobilių nuoma Launceston Oro Uostas Tasmania

RED SPOT Launceston Oro Uostas Tasmania
RED SPOT
RED SPOT
8.4
/10
Puiku
8.3
/10
Bendra piniginė vertė
8.1
/10
Švari
8.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Launceston Oro Uostas Tasmania automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Red-Spot in Launceston Oro Uostas Tasmania buvo įvertinta 2000+ klientų 8.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Red-Spot Launceston Oro Uostas Tasmania yra Mitsubishi MirageMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 22,44 dol. dienai.

  East-Coast yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Launceston Oro Uostas Tasmania, vertinimų vidurkis 9.2/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš East-Coast yra Hyundai i20Kompaktinė automobilių nuomos klasės už 14,66 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš East-Coast Launceston Oro Uostas Tasmania yra Mitsubishi Outlander59,11 dol. dienai.

  Pigiausias Džipas car automobilis tiekiamas Europcar (Įvertintas 8.2/10 5000+ klientų). Automobilis yra Mitsubishi ASX, už 42,70 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 59,11 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 9.2/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Launceston Oro Uostas Tasmania yra Hyundai i20East-Coast. Jo kaina tik tai 14,66 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 9.2/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie RED SPOT Launceston Oro Uostas Tasmania

RED SPOT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Red-Spot
Adresas: Arrivals Hall, Launceston Airport, 201 Evandale Rd, Western Junction , Launceston, TAS 7250
Telefonas: 03 6391 9060
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 8.4/10, tai yra Puiku

RED SPOT automobilių nuomos kainos Launceston Oro Uostas Tasmania

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Red-Spot
Red-Spot
nuo 22 dol. nuo 25 dol. nuo 29 dol.
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
nuo 17 dol. nuo 30 dol. nuo 66 dol. nuo 35 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 22 dol. nuo 24 dol. nuo 86 dol. nuo 28 dol.
Europcar
Europcar
nuo 63 dol. nuo 50 dol. nuo 160 dol. nuo 139 dol. nuo 131 dol. nuo 43 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 20 dol. nuo 46 dol. nuo 55 dol. nuo 59 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 83 dol. nuo 121 dol. nuo 71 dol. nuo 92 dol.
Alamo
Alamo
nuo 40 dol. nuo 32 dol. nuo 136 dol. nuo 61 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 22 dol. nuo 57 dol. nuo 85 dol. nuo 32 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 82 dol. nuo 22 dol. nuo 113 dol. nuo 183 dol. nuo 119 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 43 dol. nuo 43 dol. nuo 30 dol. nuo 112 dol. nuo 61 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 52 dol. nuo 38 dol. nuo 54 dol.
National
National
nuo 53 dol. nuo 66 dol. nuo 138 dol. nuo 71 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 33 dol. nuo 209 dol. nuo 45 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Launceston Oro Uostas Tasmania. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis RED SPOT