EUROPCAR Chobartas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Chobartas

Best rental cars in Chobartas, Australija. No hidden charges. Free cancellation

EUROPCAR Chobartas

EUROPCAR automobilių nuoma Chobartas

EUROPCAR Chobartas
EUROPCAR
EUROPCAR
8.2
/10
Puiku
7.9
/10
Bendra piniginė vertė
8.7
/10
Švari
8.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5000+ klientų atsiliepimais

Chobartas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Europcar in Chobartas buvo įvertinta 5000+ klientų 8.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Europcar Chobartas yra Nissan MicraEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 23,01 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Džipas automobilis iš Europcar Chobartas pristatomas Mitsubishi ASX35,83 dol. dienai.

  Alamo yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Chobartas, vertinimų vidurkis 9.2/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Alamo yra Holden MalibuDidelė automobilių nuomos klasės už 24,99 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Alamo Chobartas yra Mitsubishi Outlander97,32 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 99,91 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 8.9/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Chobartas yra Hyundai i20East-Coast. Jo kaina tik tai 10,26 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie EUROPCAR Chobartas

EUROPCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Europcar
Adresas: 112 HARRINGTON STREET, HOBART, 7000, TAS
Telefonas: 61 03 62311077
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.2/10, tai yra Puiku

EUROPCAR automobilių nuomos kainos Hobart Miesto Centras Tasmania

Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 23 dol. nuo 36 dol. nuo 71 dol. nuo 54 dol. nuo 36 dol.
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
nuo 18 dol. nuo 27 dol. nuo 58 dol. nuo 29 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 21 dol. nuo 26 dol. nuo 51 dol. nuo 26 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 21 dol. nuo 28 dol. nuo 45 dol. nuo 31 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 22 dol. nuo 41 dol. nuo 72 dol. nuo 32 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 24 dol. nuo 38 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Chobartas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis EUROPCAR