ENTERPRISE Hobart Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ENTERPRISE Hobart Oro Uostas

Best rental cars in Hobart Oro Uostas (HBA), Australija. No hidden charges. Free cancellation

ENTERPRISE Hobart Oro Uostas

ENTERPRISE automobilių nuoma Hobart Oro Uostas

ENTERPRISE Hobart Oro Uostas
ENTERPRISE
ENTERPRISE
7.5
/10
Labai gerai
7
/10
Bendra piniginė vertė
7.7
/10
Švari
7.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.1
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Hobart Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Enterprise in Hobart Oro Uostas buvo įvertinta 250+ klientų 7.5/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Enterprise Hobart Oro Uostas yra Holden MalibuDidelė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 24,99 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Džipas automobilis iš Enterprise Hobart Oro Uostas pristatomas Mitsubishi Outlander97,09 dol. dienai.

  Alamo yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Hobart Oro Uostas, vertinimų vidurkis 9.2/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Alamo yra Holden MalibuDidelė automobilių nuomos klasės už 24,99 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Alamo Hobart Oro Uostas yra Mitsubishi Outlander97,32 dol. dienai.

  Pigiausias Džipas car automobilis tiekiamas AVIS Car Rental (Įvertintas 8.3/10 2000+ klientų). Automobilis yra Toyota Kluger, už 60,54 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 99,91 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 8.9/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Hobart Oro Uostas yra Hyundai i20East-Coast. Jo kaina tik tai 10,26 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ENTERPRISE Hobart Oro Uostas

ENTERPRISE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Enterprise
Adresas: CAR RENTAL HALL STRACHAN ST, CAMBRIDGE, HOBART, 7170, TAS, Tasmania
Telefonas: 362484043
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.5/10, tai yra Labai gerai

ENTERPRISE automobilių nuomos kainos Hobart Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Enterprise
Enterprise
nuo 52 dol. nuo 119 dol. nuo 25 dol. nuo 180 dol. nuo 97 dol.
Red-Spot
Red-Spot
nuo 19 dol. nuo 20 dol. nuo 23 dol. nuo 98 dol. nuo 24 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 18 dol. nuo 28 dol. nuo 84 dol. nuo 100 dol.
Europcar
Europcar
nuo 81 dol. nuo 86 dol. nuo 158 dol. nuo 107 dol. nuo 232 dol. nuo 72 dol.
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
nuo 21 dol. nuo 41 dol. nuo 56 dol. nuo 35 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 47 dol. nuo 65 dol. nuo 64 dol. nuo 55 dol.
Alamo
Alamo
nuo 68 dol. nuo 25 dol. nuo 115 dol. nuo 97 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 86 dol. nuo 61 dol. nuo 72 dol. nuo 61 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 54 dol. nuo 55 dol. nuo 98 dol. nuo 33 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 35 dol. nuo 40 dol. nuo 88 dol. nuo 38 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 142 dol. nuo 122 dol. nuo 84 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 127 dol. nuo 48 dol. nuo 63 dol. nuo 93 dol.
National
National
nuo 53 dol. nuo 92 dol. nuo 180 dol. nuo 115 dol.
Sixt
Sixt
nuo 45 dol. nuo 44 dol. nuo 53 dol.

ENTERPRISE automobilių nuomos vietos netoli Hobart Oro Uostas

ENTERPRISE auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Hobart Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Hobart Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ENTERPRISE