RED SPOT Darvinas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

RED SPOT Darvinas

Best rental cars in Darvinas, Australija. No hidden charges. Free cancellation

RED SPOT Darvinas

RED SPOT automobilių nuoma Darvinas

RED SPOT Darvinas
RED SPOT
RED SPOT
8.3
/10
Puiku
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
8.4
/10
Švari
8.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Darvinas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Red-Spot in Darvinas buvo įvertinta 2000+ klientų 8.3/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Red-Spot Darvinas yra Mitsubishi MirageMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 37,14 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Džipas automobilis iš Red-Spot Darvinas pristatomas Mitsubishi Outlander65,55 dol. dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Darvinas, vertinimų vidurkis 7.9/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Holden CommodoreDidelė automobilių nuomos klasės už 33,91 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Darvinas yra Nissan Qashqai40,92 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Darvinas yra Kia RioAlamo. Jo kaina tik tai 15,97 dol. dienai. Alamo buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie RED SPOT Darvinas

RED SPOT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Red-Spot
Adresas: Arrivals Hall, Darwin International Airport, Darwin, 0820
Telefonas: 61 8 8945 3909
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 8.3/10, tai yra Puiku

RED SPOT automobilių nuomos kainos Darwin Oro Uostas (DRW)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Red-Spot
Red-Spot
nuo 37 dol. nuo 38 dol. nuo 44 dol. nuo 66 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 16 dol. nuo 16 dol. nuo 23 dol. nuo 65 dol. nuo 24 dol.
Alamo
Alamo
nuo 16 dol. nuo 23 dol. nuo 64 dol. nuo 24 dol.
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 25 dol. nuo 57 dol. nuo 28 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 38 dol. nuo 34 dol. nuo 86 dol. nuo 48 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 26 dol. nuo 30 dol. nuo 66 dol. nuo 30 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 22 dol. nuo 28 dol. nuo 77 dol. nuo 27 dol.
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
nuo 20 dol. nuo 28 dol. nuo 74 dol. nuo 28 dol.
Europcar
Europcar
nuo 39 dol. nuo 79 dol. nuo 81 dol. nuo 74 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 26 dol. nuo 86 dol. nuo 28 dol.
National
National
nuo 64 dol. nuo 82 dol. nuo 112 dol. nuo 65 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Darvinas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis RED SPOT