ACE Cheltenham
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ACE Cheltenham

Best rental cars in Cheltenham, Australija. No hidden charges. Free cancellation

ACE Cheltenham

ACE automobilių nuoma Cheltenham

ACE Cheltenham
ACE
ACE
7.4
/10
Labai gerai
8.3
/10
Bendra piniginė vertė
7.6
/10
Švari
7.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.1
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 1000+ klientų atsiliepimais

Cheltenham automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš ACE Rental Cars in Cheltenham buvo įvertinta 1000+ klientų 5.5/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš ACE Rental Cars Cheltenham yra Toyota CorollaStandartinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 23,32 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Džipas automobilis iš ACE Rental Cars Cheltenham pristatomas Mitsubishi Outlander29,85 dol. dienai.

  Red-Spot yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Cheltenham, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Red-Spot yra Mitsubishi MirageMini automobilių nuomos klasės už 16,61 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Red-Spot Cheltenham yra Mitsubishi Outlander42,22 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 35,62 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 8.5/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Cheltenham yra Hyundai i20East-Coast. Jo kaina tik tai 15,68 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ACE Cheltenham

ACE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: ACE Rental Cars
Adresas: 13 Anzac Highway, Keswick, Adelaide, 5035, SA
Telefonas: 1800 62 04 08
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 7.4/10, tai yra Labai gerai

ACE automobilių nuomos kainos Adelaide Oro Uostas (ADL)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
nuo 78 dol. nuo 30 dol.
Red-Spot
Red-Spot
nuo 17 dol. nuo 18 dol. nuo 26 dol. nuo 72 dol. nuo 42 dol.
Thrifty
Thrifty
nuo 28 dol. nuo 36 dol. nuo 52 dol. nuo 89 dol. nuo 33 dol.
Alpha
Alpha
nuo 22 dol. nuo 37 dol. nuo 55 dol. nuo 25 dol.
Alamo
Alamo
nuo 24 dol. nuo 34 dol. nuo 92 dol. nuo 35 dol.
National
National
nuo 39 dol. nuo 44 dol. nuo 96 dol. nuo 48 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 39 dol. nuo 117 dol. nuo 51 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 34 dol. nuo 32 dol. nuo 36 dol. nuo 98 dol. nuo 40 dol.
Firefly
Firefly
nuo 35 dol. nuo 91 dol. nuo 40 dol.
Europcar
Europcar
nuo 31 dol. nuo 41 dol. nuo 80 dol. nuo 70 dol. nuo 29 dol.
Thrifty
Thrifty
nuo 70 dol. nuo 33 dol. nuo 38 dol. nuo 71 dol. nuo 40 dol.
Access
Access
nuo 36 dol. nuo 36 dol. nuo 47 dol. nuo 56 dol. nuo 47 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 19 dol. nuo 29 dol. nuo 58 dol. nuo 36 dol.
Budget
Budget
nuo 31 dol. nuo 33 dol. nuo 65 dol. nuo 30 dol.
Avis
Avis
nuo 31 dol. nuo 41 dol. nuo 68 dol. nuo 42 dol.
Hertz
Hertz
nuo 31 dol. nuo 35 dol. nuo 101 dol. nuo 35 dol.
Sixt
Sixt
nuo 29 dol. nuo 38 dol. nuo 96 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Cheltenham. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ACE