Džipas Auto nuoma Sidnėjus Caringbah
10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Sidnėjus Caringbah

Džipas Auto nuoma Sidnėjus Caringbah

Best rental cars in Sidnėjus Caringbah, Australija. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Sidnėjus Caringbah

BUDGET Sidnėjus Caringbah
BUDGET
BUDGET
8.6
/10
Puiku
8
/10
Bendra piniginė vertė
8.1
/10
Švari
8.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Sidnėjus Caringbah automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Sidnėjus Caringbah. Pigiausias Džipas automobilis yra Mitsubishi OutlanderRed-Spot Sidnėjus Caringbah. Jo kaina prasideda nuo 28,17 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Džipas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Sidnėjus Caringbah, turėtumėte dairytis Budget Car Rental. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.4/10 reitingu. Džipas automobilis iš Budget Car Rental Sidnėjus Caringbah už mažiausią įmanomą kainą yra Nissan X-Trail. Jums kainuos apie 28,67 dol. dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Sidnėjus Caringbah, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Nissan MicraEkonominė automobilių nuomos klasės už 27,31 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Sidnėjus Caringbah yra Hyundai i20East-Coast. Jo kaina tik tai 16,12 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos Sydney Oro Uostas (SYD)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Red-Spot
Red-Spot
nuo 17 dol. nuo 18 dol. nuo 28 dol. nuo 42 dol. nuo 28 dol.
Carhood
Carhood
nuo 21 dol. nuo 25 dol. nuo 30 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 57 dol. nuo 55 dol. nuo 94 dol. nuo 129 dol. nuo 40 dol.
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 63 dol. nuo 105 dol. nuo 42 dol.
Aerodrive
Aerodrive
nuo 28 dol. nuo 80 dol. nuo 43 dol.
National
National
nuo 41 dol. nuo 75 dol. nuo 189 dol. nuo 47 dol.
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
nuo 30 dol. nuo 57 dol. nuo 47 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 19 dol. nuo 40 dol. nuo 93 dol. nuo 49 dol.
Alamo
Alamo
nuo 32 dol. nuo 30 dol. nuo 72 dol. nuo 54 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 43 dol. nuo 73 dol. nuo 106 dol. nuo 55 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 39 dol. nuo 41 dol. nuo 58 dol. nuo 98 dol. nuo 56 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 46 dol. nuo 67 dol. nuo 164 dol. nuo 65 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 54 dol. nuo 73 dol. nuo 107 dol. nuo 73 dol.
Europcar
Europcar
nuo 89 dol. nuo 111 dol. nuo 178 dol. nuo 112 dol. nuo 153 dol. nuo 73 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 34 dol. nuo 70 dol. nuo 30 dol. nuo 132 dol. nuo 81 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 97 dol. nuo 208 dol. nuo 106 dol.
Sixt
Sixt
nuo 39 dol. nuo 46 dol. nuo 91 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Sidnėjus Caringbah. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas