AVIS Canberra Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Canberra Oro Uostas

Best rental cars in Canberra Oro Uostas (CBR), Australija. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Canberra Oro Uostas

AVIS automobilių nuoma Canberra Oro Uostas

Canberra Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš AVIS Car Rental in Canberra Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Canberra Oro Uostas yra Holden CaptivaDžipas automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 46,18 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Canberra Oro Uostas ir iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš AVIS Car Rental Canberra Oro Uostas yra Nissan Micra73,12 dol. dienai. Pigiausias Džipas automobilis iš AVIS Car Rental Canberra Oro Uostas pristatomas Holden Captiva46,18 dol. dienai.

  East-Coast yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Canberra Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš East-Coast yra Hyundai GetzEkonominė automobilių nuomos klasės už 23,83 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Canberra Oro Uostas yra Ekonominė su East-Coast kainomis pradedant nuo 23,83 dol. dienai už Hyundai Getz.

  Pigiausias Ekonominė automobilis Canberra Oro Uostas yra tiekiamas Budget Car Rental (Įvertintas 0/10 + klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Nissan Micra kainuojanti 71,65 dol. dienai.

  Pigiausias Džipas car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Budget Car Rental. Automobilis yra Hyundai Tucson, už 46,18 dol. dienai.

  Populiariausias pardavėjas Australija yra East-Coast (įvertinimo vidurkis 8.5/10 balsavus 5000+ klientų). Pigiausias Ekonominė automobilis Canberra Oro Uostas yra Hyundai Getz, kainai prasidedant nuo 23,83 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Canberra Oro Uostas yra Hyundai GetzEast-Coast. Jo kaina tik tai 23,83 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Canberra Oro Uostas

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: AVIS Car Rental
Adresas: Terminal Building, Canberra, 2609, AC, ACT
Telefonas: (61) 02 6219 3033
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

AVIS automobilių nuomos kainos Canberra Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 73 dol. nuo 67 dol. nuo 83 dol. nuo 46 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 31 dol. nuo 76 dol. nuo 50 dol. nuo 105 dol. nuo 51 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 24 dol. nuo 50 dol. nuo 90 dol.
Alamo
Alamo
nuo 30 dol. nuo 34 dol. nuo 136 dol. nuo 32 dol.
Europcar
Europcar
nuo 63 dol. nuo 126 dol. nuo 146 dol. nuo 132 dol. nuo 118 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 72 dol. nuo 48 dol. nuo 81 dol. nuo 46 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 43 dol. nuo 52 dol. nuo 51 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 71 dol. nuo 163 dol. nuo 53 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 64 dol. nuo 65 dol. nuo 51 dol. nuo 141 dol. nuo 83 dol.
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 31 dol. nuo 178 dol. nuo 33 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 108 dol. nuo 65 dol. nuo 195 dol. nuo 155 dol.
Red-Spot
Red-Spot
nuo 37 dol. nuo 41 dol. nuo 48 dol.
National
National
nuo 87 dol. nuo 50 dol. nuo 180 dol. nuo 96 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Canberra Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS