NATIONAL Kairns
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

NATIONAL Kairns

Best rental cars in Kairns, Australija. No hidden charges. Free cancellation

NATIONAL Kairns

NATIONAL automobilių nuoma Kairns

NATIONAL Kairns
NATIONAL
NATIONAL
7.3
/10
Labai gerai
6.5
/10
Bendra piniginė vertė
7.6
/10
Švari
7.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.1
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5+ klientų atsiliepimais

Kairns automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš National in Kairns buvo įvertinta 5+ klientų 7.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš National Kairns yra Mitsubishi MirageEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 42,62 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Australija. Pigiausias Džipas automobilis iš National Kairns pristatomas Mitsubishi ASX51,95 dol. dienai.

  AVIS Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Kairns, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental yra Hyundai ElantraStandartinė automobilių nuomos klasės už 29,32 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Australija yra Džipas, pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Kairns yra Mitsubishi ASX39,06 dol. dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Outlander. Jo kaina prasideda nuo 54,82 dol. dienai iš East-Coast, kurio vertinimo vidurkis yra 7.7/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Kairns yra Hyundai i20East-Coast. Jo kaina tik tai 17,54 dol. dienai. East-Coast buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie NATIONAL Kairns

NATIONAL
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: National
Adresas: SERVICED BY REDSPOT ENTERPRISE, TERMINAL BUILDINAIRPORT AVENUE, CAIRNS, 4870, QLD, Queensland
Telefonas: 740349045
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.3/10, tai yra Labai gerai

NATIONAL automobilių nuomos kainos Cairns Oro Uostas (CNS)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
National
National
nuo 90 dol. nuo 114 dol. nuo 112 dol. nuo 72 dol.
Red-Spot
Red-Spot
nuo 31 dol. nuo 33 dol. nuo 39 dol. nuo 41 dol.
East-Coast
East-Coast
nuo 19 dol. nuo 36 dol. nuo 55 dol. nuo 55 dol.
Europcar
Europcar
nuo 39 dol. nuo 41 dol. nuo 78 dol. nuo 96 dol. nuo 44 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 28 dol. nuo 50 dol. nuo 70 dol. nuo 30 dol.
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 37 dol. nuo 93 dol. nuo 44 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 39 dol. nuo 42 dol. nuo 102 dol. nuo 42 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 37 dol. nuo 41 dol. nuo 101 dol. nuo 41 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 54 dol. nuo 54 dol. nuo 50 dol. nuo 128 dol. nuo 52 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 39 dol. nuo 39 dol. nuo 42 dol. nuo 103 dol. nuo 46 dol.
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
nuo 165 dol. nuo 80 dol.
Alamo
Alamo
nuo 40 dol. nuo 42 dol. nuo 105 dol. nuo 47 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 48 dol. nuo 64 dol. nuo 52 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 96 dol. nuo 213 dol. nuo 103 dol.
Sixt
Sixt
nuo 37 dol. nuo 45 dol. nuo 94 dol. nuo 55 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Kairns. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis NATIONAL