EUROPCAR Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas

Best rental cars in Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas (EZE), Argentina. No hidden charges. Free cancellation

EUROPCAR Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas

EUROPCAR automobilių nuoma Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas

EUROPCAR Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas
EUROPCAR
EUROPCAR
7.3
/10
Labai gerai
6.8
/10
Bendra piniginė vertė
7.4
/10
Švari
8.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas, vertinimų vidurkis 7.3/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Volkswagen GolEkonominė automobilių nuomos klasės už 42,38 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Argentina yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas yra Volkswagen Gol42,38 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Gol. Jo kaina prasideda nuo 91,91 dol. dienai iš National, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas yra Volkswagen Voyage G6Cactus-Rent-A-Car. Jo kaina tik tai 34,67 dol. dienai. Cactus-Rent-A-Car dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie EUROPCAR Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas

EUROPCAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Europcar
Adresas: MEET & GREET AT TAXI EZEIZA TERMINAL A ARRIVAL HALL, BUENOS AIRES, C1104AAH
Telefonas: 54 11 48974122
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 7.3/10, tai yra Labai gerai

EUROPCAR automobilių nuomos kainos Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 42 dol. nuo 123 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 50 dol. nuo 50 dol.
Hertz
Hertz
nuo 36 dol.
Localiza Car Rental
Localiza Car Rental
nuo 58 dol. nuo 63 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 56 dol. nuo 47 dol. nuo 144 dol. nuo 112 dol.
Alamo
Alamo
nuo 39 dol. nuo 137 dol. nuo 154 dol.
National
National
nuo 92 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 54 dol. nuo 54 dol. nuo 156 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 39 dol. nuo 118 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Buenos Airės, Eseisa, Tarptautinis Ministro Pistarini Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis EUROPCAR