Furgons Noma Atlanta Lidosta
10
00
10
00
Furgons Noma Atlanta Lidosta

Furgons Noma Atlanta Lidosta

Best rental cars in Atlanta Lidosta (ATL), Amerikas Savienotās Valstis. No hidden charges. Free cancellation

Furgons auto noma Atlanta Lidosta

ALAMO Atlanta Lidosta
ALAMO
ALAMO
8.8
/10
Lieliski
8.4
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.7
/10
Tīrība
8.7
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.8
/10
Nomas auto saņemšanas process
9.1
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 10000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Atlanta Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Furgons automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Atlanta Lidosta. Lētāko Furgons automašīnu piedāvā Chrysler Town and Country no AVIS Car Rental Atlanta Lidosta. Tā cena sākas no $45,63 dienā.

  Ja vēlaties nomāt Furgons automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas Atlanta Lidosta, iesakām Jums pievērst uzmanību Alamo. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 10000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.8/10. Furgons automašīna no Alamo Atlanta Lidosta ar zemāko iespējamo cenu ir Nissan Frontier Pickup. Tā izmaksās aptuveni $47,35 dienā.

  Alamo ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Atlanta Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.8/10, balstoties uz vairāk nekā 10000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Alamo ir Mitsubishi Mirage no Ekonomikas auto nomas klases par $44,21 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Amerikas Savienotās Valstis auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Alamo Atlanta Lidosta ir Toyota Rav4, par $55,31 dienā.

  Lētāko Apvidus automašīna automašīnu piedāvā SIXT Rent A Car (7.4/10 klienti novērtēja ar 2000+). Tā ir Jeep Renegade, automašīna, kas maksā $35,70 dienā.

  Lētākā auto noma ir Atlanta Lidosta tā ir Kia Rio no SIXT Rent A Car. Tās cena ir tikai $30,53 dienā. SIXT Rent A Car ir novērtējuši vairāk nekā 2000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.4/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Furgons auto nomas cenas Atlanta Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $31 no $32 no $75 no $54 no $46 no $39
Alamo
Alamo
no $44 no $58 no $108 no $47 no $55
Enterprise
Enterprise
no $38 no $53 no $104 no $48 no $50
National
National
no $46 no $105 no $152 no $61 no $113 no $56 no $57
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $31 no $56 no $43 no $92 no $62 no $36
Advantage
Advantage
no $38 no $43 no $100 no $63 no $54
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $44 no $55 no $59 no $72 no $191 no $65 no $49
E-Z Rent A Car
E-Z Rent A Car
no $38 no $78 no $100 no $73 no $54
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no $54 no $69 no $64 no $95 no $74 no $49
International Supplier
International Supplier
no $45 no $50 no $54 no $71 no $75 no $53
Payless Car Rental
Payless Car Rental
no $50 no $90 no $95 no $65
Europcar
Europcar
no $72 no $89 no $114 no $104
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $94 no $75 no $114 no $73 no $117 no $78
ACE Rent A Car
ACE Rent A Car
no $117 no $226

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Atlanta Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par Furgons automašīnas nomai