KING Dübendorf
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

KING Dübendorf

Best rental cars in Dübendorf, Šveice. No hidden charges. Free cancellation

KING Dübendorf

KING auto noma Dübendorf

Auto nomas ieteikumi Dübendorf

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no King Rent Exclusive Services Dübendorf novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no King Rent Exclusive Services Dübendorf ir Audi A5 Convertible no Kabriolets nomas auto klases. Tās cena ir tikai $378,57 dienā.

  Flizzr ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Dübendorf ar vidējo vērtējumu 8.8/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Flizzr ir Opel Corsa no Ekonomikas auto nomas klases par $35,56 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Šveice auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Flizzr Dübendorf ir Skoda Rapid, par $106,34 dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no $61,89 dienā no Europcar, kuras vidējais vērtējums 9/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Dübendorf tā ir Renault Clio no Dollar Car Rental. Tās cena ir tikai $27,63 dienā. Dollar Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.4/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par KING in Dübendorf

KING
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: King Rent Exclusive Services
Adrese: Kurhausstrasse 65, Zürich, 8032
Telefons: +41335333533
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.

KING auto nomas cenas Cīrihes Lidosta (ZRH)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
no $871 no $545 no $610
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no $36 no $28 no $62 no $70
Enterprise
Enterprise
no $45 no $46 no $76 no $941 no $67 no $56
Nomadcar
Nomadcar
no $118 no $116 no $208 no $154
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $37 no $61 no $104 no $134 no $72 no $84 no $71
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $42 no $43 no $38 no $54
Europcar
Europcar
no $62 no $39 no $140 no $130 no $179 no $71 no $93
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $39 no $107 no $178 no $66 no $67
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $53 no $40 no $76 no $148 no $75 no $58
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $59 no $123 no $164 no $72 no $83
Europcar
Europcar
no $61 no $40 no $117 no $173 no $130 no $92
Unirent
Unirent
no $65 no $67 no $98
Alamo
Alamo
no $46 no $51 no $100 no $67 no $66
Flizzr
Flizzr
no $36 no $36
International Supplier
International Supplier
no $42 no $52 no $93 no $111 no $82
Edel-Stark
Edel-Stark
no $546 no $329 no $435 no $435 no $546

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Dübendorf. Iegūstiet zemas cenas par KING automašīnas nomai