GOLDCAR Niksic
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

GOLDCAR Niksic

Best rental cars in Niksic, Melnkalne. No hidden charges. Free cancellation

GOLDCAR Niksic

GOLDCAR auto noma Niksic

GOLDCAR Niksic
GOLDCAR
GOLDCAR
7.3
/10
Ļoti Labi
7.1
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.2
/10
Tīrība
6.8
/10
Apkalpošana nomas birojā
6.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.5
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 25+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Niksic

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Goldcar Niksic novērtēja vairāk nekā 25+ klienti ar vērtējumu 7.3/10. Lētakā automašīna no Goldcar Niksic ir Skoda Rapid no Kompakts nomas auto klases. Tās cena ir tikai $36,02 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Melnkalne. Lētākā Ekonomikas automašīna no Goldcar Niksic ko pārstāv Skoda Fabia par $90,39 dienā.

  SurPrice Car Rentals ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Niksic ar vidējo vērtējumu 9.1/10, balstoties uz vairāk nekā 25+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no SurPrice Car Rentals ir Skoda Rapid no Kompakts auto nomas klases par $44,75 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Melnkalne auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no SurPrice Car Rentals Niksic ir Hyundai i20, par $58,48 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Dacia Sandero. Tā cena sākas no $28,92 dienā no AVIS Car Rental, kuras vidējais vērtējums 3.9/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Niksic tā ir Chevrolet Spark no SIXT Rent A Car. Tās cena ir tikai $11,30 dienā. SIXT Rent A Car ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par GOLDCAR in Niksic

GOLDCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Goldcar
Adrese: Aerodromska bb, Tivat, 85320
Telefons: +382 69 197 897
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra ir tieši ārpus lidostas termināļa. Vienkārši dodieties uz reģistratūru.
Vērtējums: 7.3/10, kurš ir Ļoti Labi

GOLDCAR auto nomas cenas Tivat Lidosta (TIV)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Goldcar
Goldcar
no $83 no $90
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $11 no $11 no $78 no $55
Europcar
Europcar
no $14 no $15 no $65 no $49 no $54 no $39
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $28 no $29 no $159 no $118
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $44 no $42 no $179 no $102
InterRent
InterRent
no $29 no $29 no $69
Enterprise
Enterprise
no $44 no $44 no $146 no $105
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
no $56 no $67 no $166 no $172
Alamo
Alamo
no $39 no $34 no $102 no $93
Green-Motion
Green-Motion
no $35 no $36 no $107 no $98 no $86
Firefly
Firefly
no $40
Rhodium
Rhodium
no $91 no $99

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Niksic. Iegūstiet zemas cenas par GOLDCAR automašīnas nomai