EUROPCAR Džohorbahru Lidosta
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Džohorbahru Lidosta

Best rental cars in Džohorbahru Lidosta (JHB), Malaizija. No hidden charges. Free cancellation

EUROPCAR Džohorbahru Lidosta

EUROPCAR auto noma Džohorbahru Lidosta

EUROPCAR Džohorbahru Lidosta
EUROPCAR
EUROPCAR
7.7
/10
Ļoti Labi
7.4
/10
Kopējā vērtība par maksu
7.7
/10
Tīrība
7.9
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.6
/10
Nomas auto saņemšanas process
8
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 250+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Džohorbahru Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Europcar Džohorbahru Lidosta novērtēja vairāk nekā 250+ klienti ar vērtējumu 7.7/10. Lētakā automašīna no Europcar Džohorbahru Lidosta ir Proton Saga no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai $29,93 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Mini auto nomas klases Malaizija. Lētākā Mini automašīna no Europcar Džohorbahru Lidosta ko pārstāv Perodua Myvi par $33,18 dienā.

  Green-Matrix ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Džohorbahru Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Green-Matrix ir Perodua Viva no Mini auto nomas klases par $51,00 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Malaizija auto nomas grupu, kas ir Mini, lētākā automašīna no Green-Matrix Džohorbahru Lidosta ir Perodua Viva, par $51,00 dienā.

  Lētāko Mini automašīnu piedāvā Europcar (7.7/10 klienti novērtēja ar 250+). Tā ir Perodua Myvi, automašīna, kas maksā $33,18 dienā.

  Kopā ar Mini, populārākais modelis ir Perodua Viva. Tā cena sākas no $51,00 dienā no Green-Matrix, kuras vidējais vērtējums 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Džohorbahru Lidosta tā ir Proton Saga no Europcar. Tās cena ir tikai $29,93 dienā. Europcar ir novērtējuši vairāk nekā 250+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.7/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par EUROPCAR in Džohorbahru Lidosta

EUROPCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Europcar
Adrese: LOT E 10-7, AEROMALL ARRIVAL HALL SENAI INTERNATIONAL AIRPORT, JOHOR BAHRU, 81250
Telefons: 60 7 5970870
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 7.7/10, kurš ir Ļoti Labi

EUROPCAR auto nomas cenas Džohorbahru Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Europcar
Europcar
no $33 no $30 no $50 no $60
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
no $32 no $31
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
no $104
Green-Matrix
Green-Matrix
no $51 no $53 no $87
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
no $35 no $36 no $85
Insas-Pacific
Insas-Pacific
no $33 no $55
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $48 no $51 no $73 no $105
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $54
Avis
Avis
no $48 no $46 no $68 no $110
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $49 no $53 no $82

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Džohorbahru Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par EUROPCAR automašīnas nomai