SICILY BY CAR Messina
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SICILY BY CAR Messina

Best rental cars in Messina, Itālija. No hidden charges. Free cancellation

SICILY BY CAR Messina

SICILY BY CAR auto noma Messina

SICILY BY CAR Messina
SICILY BY CAR
SICILY BY CAR
7.8
/10
Ļoti Labi
8.3
/10
Kopējā vērtība par maksu
6.7
/10
Tīrība
7.6
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.1
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.2
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 10000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Messina

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Sicily-By-Car Messina novērtēja vairāk nekā 10000+ klienti ar vērtējumu 7.8/10. Lētakā automašīna no Sicily-By-Car Messina ir Fiat 500 no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai $11,35 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Itālija. Lētākā Ekonomikas automašīna no Sicily-By-Car Messina ko pārstāv Volkswagen Polo par $12,77 dienā.

  Locauto Rent A Car ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Messina ar vidējo vērtējumu 8.1/10, balstoties uz vairāk nekā 5000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Locauto Rent A Car ir Fiat Panda no Mini auto nomas klases par $11,36 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Itālija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Locauto Rent A Car Messina ir Renault Clio, par $12,78 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Volkswagen Polo. Tā cena sākas no $12,77 dienā no Sicily-By-Car, kuras vidējais vērtējums 7.8/10, balstoties uz vairāk nekā 10000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Messina tā ir Toyota Aygo no Optimorent. Tās cena ir tikai $11,34 dienā. Optimorent ir novērtējuši vairāk nekā 500+ klienti ar vidējo vērtējumu 7/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par SICILY BY CAR in Messina

SICILY BY CAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Sicily-By-Car
Adrese: Via Ravagnese Superiore n. 144, Reggio Calabria, 89067
Telefons: +39 0965 645 422 / +345/7512354
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 7.8/10, kurš ir Ļoti Labi

SICILY BY CAR auto nomas cenas Redžo Kalabrija Lidosta (REG)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
no $18 no $20 no $32 no $32
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $13 no $39 no $105 no $84 no $36
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $14 no $14 no $126 no $88 no $131 no $97 no $105
Maggiore
Maggiore
no $48 no $17 no $97 no $103 no $78
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
no $16 no $16 no $23 no $106
Locauto Rent A Car
Locauto Rent A Car
no $18 no $20 no $44 no $42
Enterprise
Enterprise
no $45 no $47 no $78
Ecovia
Ecovia
no $18 no $20 no $144
Europcar
Europcar
no $16 no $17 no $23 no $106
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $18 no $51 no $85
Alamo
Alamo
no $40 no $41 no $84
Optimorent
Optimorent
no $18 no $19
Autovia
Autovia
no $39 no $26 no $156 no $157 no $100

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Messina. Iegūstiet zemas cenas par SICILY BY CAR automašīnas nomai