GLOBAL RENT A CAR Mantsala
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

GLOBAL RENT A CAR Mantsala

Best rental cars in Mantsala, Somija. No hidden charges. Free cancellation

GLOBAL RENT A CAR Mantsala

GLOBAL RENT A CAR auto noma Mantsala

Auto nomas ieteikumi Mantsala

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Global-Rent-A-Car Mantsala novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Global-Rent-A-Car Mantsala ir Volkswagen Golf no Kompakts nomas auto klases. Tās cena ir tikai $56,20 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Somija. Lētākā Ekonomikas automašīna no Global-Rent-A-Car Mantsala ko pārstāv Volkswagen Polo par $59,15 dienā.

  Scandia Rent ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Mantsala ar vidējo vērtējumu 8.2/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Scandia Rent ir Ford Fiesta no Ekonomikas auto nomas klases par $29,26 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Somija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Scandia Rent Mantsala ir Ford Fiesta, par $29,26 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Volkswagen Polo. Tā cena sākas no $66,27 dienā no SIXT Rent A Car, kuras vidējais vērtējums 8.6/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Mantsala tā ir Ford Ka no SIXT Rent A Car. Tās cena ir tikai $28,13 dienā. SIXT Rent A Car ir novērtējuši vairāk nekā 250+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.6/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par GLOBAL RENT A CAR in Mantsala

GLOBAL RENT A CAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Global-Rent-A-Car
Adrese: Meeting Point Car Rental Parking building P3B 2nd floor, Global Sign. , Elannontie 9, 01510 Vantaa , Helsinki
Telefons: +358400148950
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.

GLOBAL RENT A CAR auto nomas cenas Helsinku Lidosta (HEL)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
no $59 no $95 no $211 no $136 no $69
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $28 no $66 no $103 no $211 no $249 no $122 no $60
Scandia Rent
Scandia Rent
no $59 no $29 no $130 no $82 no $169
addCar
addCar
no $61 no $91 no $156 no $172
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $46 no $50 no $138 no $126
Europcar
Europcar
no $49 no $50 no $108 no $83
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $55 no $56 no $113 no $154 no $108 no $140
FiRent
FiRent
no $117 no $133 no $137 no $94
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $49 no $50 no $100 no $131 no $116
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $52 no $49 no $151
Green-Motion
Green-Motion
no $49 no $49 no $216 no $300
International Supplier
International Supplier
no $110 no $188 no $1591 no $191 no $147
Alamo
Alamo
no $39 no $40 no $345 no $146

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Mantsala. Iegūstiet zemas cenas par GLOBAL RENT A CAR automašīnas nomai