Auto Noma Sámara
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Auto Noma Sámara

Labākās nomas auto Sámara, Kostarika. Nav slēptu maksu. Bezmaksas atcelšana

Auto noma Sámara, Kostarika

Visaugstāk novērtētais pakalpojuma sniedzējs Sámara
ALAMO
ALAMO
6.2
/10
Labi
5.3
/10
Kopējā vērtība par maksu
6.1
/10
Tīrība
6.3
/10
Apkalpošana nomas birojā
6
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.5
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 100+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Sámara

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Alamo ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Sámara ar vidējo vērtējumu 6.2/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Alamo ir Suzuki Celerio no Mini auto nomas klases par $13,02 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Kostarika auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Alamo Sámara ir Suzuki Jimny, par $21,44 dienā.

  Lētākā auto noma ir Sámara tā ir Suzuki Celerio no Alamo. Tās cena ir tikai $13,02 dienā. Alamo ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 6.2/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Salīdzināt auto nomas cenas Samara

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
no $13 no $14 no $21

Sámara Car Rental Suppliers

Alamo
8.5
/10
Lieliski
Alamo
Auto noma tuvumā Sámara
2 atrašanās vietas: rādīt adresi
:kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Sámara
Samara 0.26 km / 0.16 mi
Kontakti:
MAIN STREET IN FRONT OF, SAMARA BEACH HOTEL, SAMARA BEACH, 11111, Guanacaste
26560958
Playa Nosara 20.29 km / 12.61 mi
Kontakti:
CAFE DE PARIS, MAIN STREET, Main St., NOSARA BEACH, 11111, Guanacaste
26820894
Green-Motion
Green-Motion
Auto noma tuvumā Sámara
1 atrašanās vieta: rādīt adresi
:kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Sámara
Playa Nosara 20.29 km / 12.61 mi
Kontakti:
Costa Rica, 160
(506) 2682-0941

Citi populāri meklēšanas rezultāti Sámara

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Sámara. Iegūstiet zemas cenas par ALAMO automašīnas nomai