EUROPCAR South Melbourne
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR South Melbourne

Best rental cars in South Melbourne, Austrālija. No hidden charges. Free cancellation

EUROPCAR South Melbourne

EUROPCAR auto noma South Melbourne

EUROPCAR South Melbourne
EUROPCAR
EUROPCAR
8.2
/10
Lieliski
7.9
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.7
/10
Tīrība
8.2
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 5000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi South Melbourne

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Europcar South Melbourne novērtēja vairāk nekā 5000+ klienti ar vērtējumu 7.6/10. Lētakā automašīna no Europcar South Melbourne ir Toyota Corolla no Standarta nomas auto klases. Tās cena ir tikai $19,16 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Apvidus automašīna auto nomas klases Austrālija. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Europcar South Melbourne ko pārstāv Mitsubishi ASX par $23,00 dienā.

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu South Melbourne ar vidējo vērtējumu 8.5/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Suzuki Swift no Ekonomikas auto nomas klases par $31,28 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Austrālija auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Hertz Car Hire South Melbourne ir Nissan Qashqai, par $40,14 dienā.

  Kopā ar Apvidus automašīna, populārākais modelis ir Mitsubishi Outlander. Tā cena sākas no $34,45 dienā no East-Coast, kuras vidējais vērtējums 6.9/10, balstoties uz vairāk nekā 5000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir South Melbourne tā ir Hyundai Accent no Bargain-Car-Rentals. Tās cena ir tikai $11,74 dienā. Bargain-Car-Rentals ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.2/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par EUROPCAR in South Melbourne

EUROPCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Europcar
Funkcijas
Vērtējums: 8.2/10, kurš ir Lieliski

EUROPCAR auto nomas cenas Melburnas Lidosta Starptautiskais Terminālis (MEL)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Europcar
Europcar
no $62 no $62 no $123 no $190 no $143 no $55
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $20 no $46 no $45 no $65 no $114 no $32
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
no $19 no $31 no $53 no $31
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
no $28 no $65 no $33
East-Coast
East-Coast
no $22 no $37 no $52 no $51
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
no $26 no $48 no $70 no $25
National
National
no $60 no $67 no $113 no $68
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
no $47 no $102 no $51
Carhood
Carhood
no $29 no $36 no $26
Enterprise
Enterprise
no $51 no $46 no $65 no $106 no $52
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
no $46 no $82 no $52
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $23 no $105 no $32 no $108 no $104
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $54 no $70 no $101 no $69
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $29 no $31 no $65 no $42
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $30 no $32 no $68 no $39
Red-Spot
Red-Spot
no $62 no $67 no $87 no $133 no $77
Alamo
Alamo
no $34 no $42 no $78 no $44
Sixt
Sixt
no $29 no $41 no $79

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem South Melbourne. Iegūstiet zemas cenas par EUROPCAR automašīnas nomai