HERTZ Rokhamptonas Lidosta
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Rokhamptonas Lidosta

Best rental cars in Rokhamptonas Lidosta (ROK), Austrālija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Rokhamptonas Lidosta

HERTZ auto noma Rokhamptonas Lidosta

HERTZ Rokhamptonas Lidosta
HERTZ
HERTZ
8.3
/10
Lieliski
7.4
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.7
/10
Tīrība
9
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.4
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.1
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 2000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Rokhamptonas Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Hertz Car Hire Rokhamptonas Lidosta novērtēja vairāk nekā 2000+ klienti ar vērtējumu 8.3/10. Lētakā automašīna no Hertz Car Hire Rokhamptonas Lidosta ir Suzuki Swift no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai $24,63 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Pilnizmēra nomas auto klases Rokhamptonas Lidosta un no Apvidus automašīna auto nomas klases Austrālija. Lētākā Pilnizmēra automašīna no Hertz Car Hire Rokhamptonas Lidosta ir Holden Commodore par $34,99 dienā. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Hertz Car Hire Rokhamptonas Lidosta ko pārstāv Nissan Qashqai par $48,91 dienā.

  Thrifty Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Rokhamptonas Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.5/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Thrifty Car Rental ir Toyota Yaris no Ekonomikas auto nomas klases par $22,42 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Rokhamptonas Lidosta ir Pilnizmēra Toyota Camry automašīna ar Thrifty Car Rental cenu sākot no $29,77 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Austrālija auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Thrifty Car Rental Rokhamptonas Lidosta ir Mitsubishi ASX, par $29,94 dienā.

  Lētākā Pilnizmēra automašīna Rokhamptonas Lidosta ko piedāvā AVIS Car Rental (7.9/10 klienti novērtēja ar 2000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Toyota Camry, kas maksā $30,32 dienā.

  Lētāko Apvidus automašīna automašīnu piedāvā tā pati kompānija: AVIS Car Rental. Tā ir Mitsubishi ASX, automašīna, kas maksā $30,50 dienā.

  Lētākā auto noma ir Rokhamptonas Lidosta tā ir Mitsubishi Mirage no Alamo. Tās cena ir tikai $21,70 dienā. Alamo ir novērtējuši vairāk nekā 250+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par HERTZ in Rokhamptonas Lidosta

HERTZ
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Hertz Car Hire
Adrese: Rockhampton Airport, Rockhampton Qld(1), 4700, QLD, QL
Telefons: 07 49222721
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 8.3/10, kurš ir Lieliski

HERTZ auto nomas cenas Rokhamptonas Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $25 no $35 no $49
Enterprise
Enterprise
no $22 no $22 no $33
Alamo
Alamo
no $22 no $33
Europcar
Europcar
no $22 no $29 no $212 no $29
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $24 no $22 no $30 no $78 no $30
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $24 no $30 no $83 no $31
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $24 no $30 no $80 no $30
Red-Spot
Red-Spot
no $41 no $43 no $48
National
National
no $57 no $67

Auto noma tuvumā Rokhamptonas Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Rokhamptonas Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par HERTZ automašīnas nomai