HERTZ Parramatta
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Parramatta

Best rental cars in Parramatta, Austrālija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Parramatta

HERTZ auto noma Parramatta

HERTZ Parramatta
HERTZ
HERTZ
8.5
/10
Lieliski
7.9
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.8
/10
Tīrība
8.6
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.3
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.9
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 2000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Parramatta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Hertz Car Hire Parramatta novērtēja vairāk nekā 2000+ klienti ar vērtējumu 9.2/10. Lētakā automašīna no Hertz Car Hire Parramatta ir Suzuki Swift no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai $26,66 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Apvidus automašīna auto nomas klases Austrālija. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Hertz Car Hire Parramatta ko pārstāv Nissan X-Trail par $35,45 dienā.

  Enterprise ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Parramatta ar vidējo vērtējumu 7.4/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Enterprise ir Holden Malibu no Pilnizmēra auto nomas klases par $30,18 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Austrālija auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Enterprise Parramatta ir Mitsubishi Outlander, par $44,50 dienā.

  Kopā ar Apvidus automašīna, populārākais modelis ir Mitsubishi Outlander. Tā cena sākas no $48,68 dienā no East-Coast, kuras vidējais vērtējums 6.8/10, balstoties uz vairāk nekā 5000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Parramatta tā ir Hyundai i20 no East-Coast. Tās cena ir tikai $16,12 dienā. East-Coast ir novērtējuši vairāk nekā 5000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.1/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par HERTZ in Parramatta

HERTZ
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Hertz Car Hire
Adrese: 27-31 Queens St, Campbelltown, Nsw (1), 2560, NS
Telefons: 02 46287575
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.
Vērtējums: 8.5/10, kurš ir Lieliski

HERTZ auto nomas cenas Sidnejas Lidosta (SYD)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $46 no $67 no $164 no $65
Red-Spot
Red-Spot
no $17 no $18 no $28 no $42 no $28
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $57 no $55 no $94 no $129 no $40
Europcar
Europcar
no $89 no $111 no $178 no $112 no $153 no $73
Enterprise
Enterprise
no $34 no $70 no $30 no $132 no $81
Sixt
Sixt
no $39 no $46 no $91
National
National
no $41 no $75 no $189 no $47
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
no $97 no $208 no $106
Carhood
Carhood
no $21 no $25 no $30
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
no $30 no $57 no $47
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $39 no $41 no $58 no $98 no $56
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
no $63 no $105 no $42
East-Coast
East-Coast
no $19 no $40 no $93 no $49
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $43 no $73 no $106 no $55
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $54 no $73 no $107 no $73
Alamo
Alamo
no $32 no $30 no $72 no $54
Aerodrive
Aerodrive
no $28 no $80 no $43

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Parramatta. Iegūstiet zemas cenas par HERTZ automašīnas nomai