FIREFLY Makejas Lidosta
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

FIREFLY Makejas Lidosta

Best rental cars in Makejas Lidosta (MKY), Austrālija. No hidden charges. Free cancellation

FIREFLY Makejas Lidosta

FIREFLY auto noma Makejas Lidosta

FIREFLY Makejas Lidosta
FIREFLY
FIREFLY
7.6
/10
Ļoti Labi
7.2
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.3
/10
Tīrība
7.9
/10
Apkalpošana nomas birojā
6.2
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.1
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 500+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Makejas Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Firefly Car Rental Makejas Lidosta novērtēja vairāk nekā 500+ klienti ar vērtējumu 7.6/10. Lētakā automašīna no Firefly Car Rental Makejas Lidosta ir Toyota Yaris no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai $41,12 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts nomas auto klases Makejas Lidosta un no Apvidus automašīna auto nomas klases Austrālija. Lētākā Kompakts automašīna no Firefly Car Rental Makejas Lidosta ir Toyota Corolla par $42,03 dienā. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Firefly Car Rental Makejas Lidosta ko pārstāv Nissan Dualis par $48,16 dienā.

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Makejas Lidosta ar vidējo vērtējumu 9.1/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Suzuki Swift no Ekonomikas auto nomas klases par $44,84 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Austrālija auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Hertz Car Hire Makejas Lidosta ir Nissan Qashqai, par $60,41 dienā.

  Lētākā Kompakts automašīna Makejas Lidosta ko piedāvā Alamo (7.4/10 klienti novērtēja ar 100+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Hyundai i20, kas maksā $74,49 dienā.

  Lētāko Apvidus automašīna automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Alamo. Tā ir Mitsubishi ASX, automašīna, kas maksā $40,78 dienā.

  Lētākā auto noma ir Makejas Lidosta tā ir Toyota Camry no Alamo. Tās cena ir tikai $33,78 dienā. Alamo ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.4/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par FIREFLY in Makejas Lidosta

FIREFLY
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Firefly Car Rental
Adrese: Boundry Road, Mackay, 4740, QLD
Telefons: 07 4951 3334
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 7.6/10, kurš ir Ļoti Labi

FIREFLY auto nomas cenas Makejas Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
no $41 no $48
Enterprise
Enterprise
no $36 no $75 no $37 no $48
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $35 no $90 no $91 no $90
Alamo
Alamo
no $70 no $34 no $41
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $45 no $61 no $88 no $60
Europcar
Europcar
no $92 no $96 no $104 no $94
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $36 no $92 no $92 no $92
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $36 no $38 no $96 no $51
Red-Spot
Red-Spot
no $59 no $63
National
National
no $59 no $54 no $71

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Makejas Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par FIREFLY automašīnas nomai