Apvidus automašīna Noma "avalon Geelong" Lidosta
10
00
10
00
Apvidus automašīna Noma "avalon Geelong" Lidosta

Apvidus automašīna Noma "avalon Geelong" Lidosta

Best rental cars in "avalon Geelong" Lidosta (AVV), Austrālija. No hidden charges. Free cancellation

Apvidus automašīna auto noma "avalon Geelong" Lidosta

HERTZ "avalon Geelong" Lidosta
HERTZ
HERTZ
8.2
/10
Lieliski
7.6
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.7
/10
Tīrība
8.3
/10
Apkalpošana nomas birojā
8
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.5
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 2000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi "avalon Geelong" Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Apvidus automašīna automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā "avalon Geelong" Lidosta. Lētāko Apvidus automašīna automašīnu piedāvā Mitsubishi ASX no Alamo "avalon Geelong" Lidosta. Tā cena sākas no $26,69 dienā.

  Ja vēlaties nomāt Apvidus automašīna automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas "avalon Geelong" Lidosta, iesakām Jums pievērst uzmanību Hertz Car Hire. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 2000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.2/10. Apvidus automašīna automašīna no Hertz Car Hire "avalon Geelong" Lidosta ar zemāko iespējamo cenu ir Nissan Qashqai. Tā izmaksās aptuveni $41,96 dienā.

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu "avalon Geelong" Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.2/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Suzuki Swift no Ekonomikas auto nomas klases par $36,28 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai "avalon Geelong" Lidosta ir Pilnizmēra Toyota Camry automašīna ar Hertz Car Hire cenu sākot no $52,83 par dienu.

  Lētākā Pilnizmēra automašīna "avalon Geelong" Lidosta ko piedāvā Alamo (0/10 klienti novērtēja ar +), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Toyota Camry, kas maksā $154,08 dienā.

  Lētākā auto noma ir "avalon Geelong" Lidosta tā ir Hyundai i20 no Alamo. Tās cena ir tikai $22,49 dienā. Alamo vēl nav vērtējuši mūsu klienti, esiet pirmais, kurš to izdarīs!

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Apvidus automašīna auto nomas cenas "avalon Geelong" Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Alamo
Alamo
no $54 no $154 no $27
Enterprise
Enterprise
no $56 no $56 no $168 no $29
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $31 no $64 no $75 no $34
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $36 no $53 no $163 no $42
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $42 no $157 no $66 no $49
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $42 no $160 no $68 no $69
National
National
no $108 no $185 no $70
Europcar
Europcar
no $111 no $147 no $168 no $248 no $113
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
no $91 no $179 no $120

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem "avalon Geelong" Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par Apvidus automašīna automašīnas nomai