BUDGET "avalon Geelong" Lidosta
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET "avalon Geelong" Lidosta

Best rental cars in "avalon Geelong" Lidosta (AVV), Austrālija. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET "avalon Geelong" Lidosta

BUDGET auto noma "avalon Geelong" Lidosta

Auto nomas ieteikumi "avalon Geelong" Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Budget Car Rental "avalon Geelong" Lidosta novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Budget Car Rental "avalon Geelong" Lidosta ir Hyundai i20 no Kompakts nomas auto klases. Tās cena ir tikai $38,24 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Pilnizmēra nomas auto klases "avalon Geelong" Lidosta un no Apvidus automašīna auto nomas klases Austrālija. Lētākā Pilnizmēra automašīna no Budget Car Rental "avalon Geelong" Lidosta ir Toyota Camry par $157,14 dienā. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Budget Car Rental "avalon Geelong" Lidosta ko pārstāv Nissan X-Trail par $48,65 dienā.

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu "avalon Geelong" Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.2/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Suzuki Swift no Ekonomikas auto nomas klases par $36,28 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai "avalon Geelong" Lidosta ir Pilnizmēra Toyota Camry automašīna ar Hertz Car Hire cenu sākot no $52,83 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Austrālija auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no Hertz Car Hire "avalon Geelong" Lidosta ir Nissan Qashqai, par $41,96 dienā.

  Lētākā Pilnizmēra automašīna "avalon Geelong" Lidosta ko piedāvā Alamo (0/10 klienti novērtēja ar +), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Toyota Camry, kas maksā $154,08 dienā.

  Lētāko Apvidus automašīna automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Alamo. Tā ir Mitsubishi ASX, automašīna, kas maksā $26,69 dienā.

  Lētākā auto noma ir "avalon Geelong" Lidosta tā ir Hyundai i20 no Alamo. Tās cena ir tikai $22,49 dienā. Alamo vēl nav vērtējuši mūsu klienti, esiet pirmais, kurš to izdarīs!

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par BUDGET in "avalon Geelong" Lidosta

BUDGET
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Budget Car Rental
Adrese: Terminal Building, Avalon Vic, 3212, VIC, Victoria
Telefons: 03 5227 9844
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.

BUDGET auto nomas cenas "avalon Geelong" Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $42 no $157 no $66 no $49
Enterprise
Enterprise
no $56 no $56 no $168 no $29
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $31 no $64 no $75 no $34
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $36 no $53 no $163 no $42
Europcar
Europcar
no $111 no $147 no $168 no $248 no $113
Alamo
Alamo
no $54 no $154 no $27
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $42 no $160 no $68 no $69
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
no $91 no $179 no $120
National
National
no $108 no $185 no $70

BUDGET tuvumā esošās auto nomas vietas "avalon Geelong" Lidosta

BUDGET auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā "avalon Geelong" Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar CARNGO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem "avalon Geelong" Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par BUDGET automašīnas nomai